Loading...

Opinie

Co mówią o nas nasi klienci?

Zastanawiasz się czy powierzyć nam pranie twojej tapicerki meblowej, czyszczenie dywanów i wykładzin?

Odpowiedź brzmi: Tak!, Zaufaj nam jak Nasi klienci!

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Kasia SKasia S
11:51 16 Jan 24
Polecam bardzo usługi Pana Piotra! Mieliśmy praną kanapę i wygląda jak nowa, sprawna komunikacja i szybki termin. Pozdrawiam Pana Piotra:)
HappinessHappiness
13:42 14 Jan 24
Fachowiec godny polecenia. Z usług korzystam regularnie. Rzetelnie wykonana praca, uczciwe podejście, elastyczność w godzinach .
Joanna ZarnowskaJoanna Zarnowska
17:52 26 Nov 23
Sławek M.Sławek M.
14:34 15 Sep 23
Jesteśmy bardzo wdzięczni za wypranie wykładziny i dywanu. Wyglądają jak nowe. Dalej będziemy korzystać z Pana usług. Polecamy innym korzystanie z Pana firmy.
IzaBelleIzaBelle
15:02 11 Sep 23
Super wykonana usługa , bardzo dokładnie wyczyszczony narożnik i krzesła (welurowy materiał) . Bardzo sympatyczna obsługa. Właśnie będę kontaktować się , aby umówić czyszczenie kanapy już w nowym mieszkaniu 🙂 Polecam !
Katarzyna MorawiakKatarzyna Morawiak
16:46 31 Jul 23
Pan Piotr profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Posiada niesamowitą wiedzę na temat środków czystości i potrafi je idealnie dobrać do zabrudzeń. Usługa została wykonana w sposób bardzo rzetelny i fachowy. Zdecydowanie będę korzystała i polecała usługi tej firmy.
Joanna BiałekJoanna Białek
08:05 22 May 23
Polecam z czystym sumieniem tą firmę.Pan Piotr jest bardzo sumienny a swoją pracę wykonuje z ogromną dokładnością i zaangażowaniem. Polecam!
Dorota KaczorDorota Kaczor
10:32 10 May 23
Bardzo polecam. Bardzo czyste meble w dobrej cenie. Pan przemily.
BartekBartek
12:01 24 Feb 23
Solidna i profesjonalna firma. Stary, mocno zabrudzony narożnik odzyskał dawny blask. Zadanie wykonane punktualnie, fachowo i zgodnie z wyceną, a przy okazji miejsce pracy pozostawione czyste. Szczerze polecam usługi Pitcar.
Natalia A. ListopadNatalia A. Listopad
20:04 23 Feb 23
Pan Piotr szybko przekonał mnie, że wersja wypożyczenia sprzętu się nie sprawdzi dla moich dywanów i narożników. Szybko i schludnie wykonał swoją pracę. Są teraz zdecydowanie czystrze narożniki, a na dywanach niestety efekt nie jest tak widoczny, ale to nie jest wina pana Piotra, tylko wskaźnik, że jest czas na wymianę dywanów 🙂 Polecam z czystego serca!
Joanna HermanJoanna Herman
13:43 10 Jan 23
Polecam serdecznie. Szybki serwis przy praniu dosyć dużej kanapy z pięcioma poduszkami. Firma, która poprzednio zatrudniłam nie podjęła się wyczyszczenia poduszek. Tutaj nie było problemu. Polecam! Bardzo dobry serwis za niewygórowaną cenę 🙂
js_loader

Podziel się swoją opinię i budujmy zadowoloną społeczność 🙂

https://g.page/r/CRdFL83H1uEqEB0/review